Slapukų politika

Atnaujinta 2018 m. gegužės 7 d.

 

Kai lankotės „Orion“ internetinių paslaugų svetainėmis, jūsų įrenginyje išsaugomi vienas ar keli slapukai, kurie siunčiami iš mūsų internetinių paslaugų svetainės į jūsų naršyklę.

 

Kas yra slapukai?

 

Slapukas yra mažas tekstinis failas, išsaugotas naudotojo įrenginio naršyklėje. Slapukai jokiu būdu nepažeidžia jūsų failų ar jūsų įrenginio. Slapukai suskirstyti į nuolatinius slapukus ir seansų slapukus. Nuolatiniai slapukai jūsų įrenginyje lieka iš anksto nustatytą laikotarpį, po kurio jie pašalinami automatiškai arba kai jūs pašalinate slapukus iš savo naršyklės. Seansų slapukai lieka jūsų įrenginyje tik kol naudojatės mūsų internetinių paslaugų svetainėmis ir ištrinami, kai uždarote naršyklę.

 

Kodėl ir kaip naudojame slapukus?

 

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume naudotojams teikiamų paslaugų kokybę ir kad galėtume stebėti naudojimąsi mūsų internetinių paslaugų svetainėmis bei sukurtume geresnių paslaugų. Naudodami slapukus, galime, pavyzdžiui, prisiminti kalbos nuostatas, kurias pasirinkote mūsų internetinių paslaugų svetainėse, todėl jums nereikės jų pasirinkti dar kartą, kai lankysitės mūsų svetainėse. Kitaip tariant, mes galime patobulinti savo internetinių paslaugų turinį ir veikimą bei išspręsti bet kokias šių paslaugų klaidas. Savo rinkodaroje taip pat naudojame slapukus, skirtus tikslinei konkrečiai rinkai. Todėl galime suteikti jums labiausiai dominantį turinį. Be to, mes vertiname skundus dėl mūsų teikiamų paslaugų ir svetainių.

 

Duomenys, renkami naudojant slapukus, apima, be kitų dalykų, IP adresą, naršyklės ir įrenginio tipą bei šalį, kurioje naršoma. Tačiau slapuko duomenys neleidžia mums identifikuoti jūsų, o mes nesuporuojame slapukų duomenų su jokiais asmens duomenimis, kurie gali būti surinkti kitoje aplinkoje. 

 

Kaip išvengti slapukų naudojimo ar jų pašalinimo?

 

Dauguma naršyklių leidžia išsaugoti slapukus pagal numatytąsias nuostatas. Tačiau galite blokuoti slapukus ir juos šalinti per naršyklės ar įrenginio nuostatas. Slapukų prevencija ar šalinimas gali turėti įtakos tam, kad mūsų svetainė taps mažiau patogi, ir joje nebebus prisiminti tokie dalykai, kaip jūsų kalbos nuostatos. Šalinant slapukus iš naršyklės istorijos bus pašalinti slapukai, tačiau nebebus sustabdytas slapukų naudojimas ateityje.

 

Be to, naršydami svetainėse galite pasirinkti „inkognito“ arba „privatų naršymą“.

 

Čia rasite instrukcijas, kaip pašalinti slapukus iš populiariausių naršyklių: „Internet Explorer“, „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“ ir „Safari“.

 

Trečiųjų šalių slapukai ir surinkti duomenys

 

Be mūsų pačių slapukų mūsų internetinėse paslaugų svetainėse naudojame ir trečiųjų šalių slapukus.

Trečiųjų šalių slapukai priklauso trečiosioms šalims, pavyzdžiui, žiniatinklio analizės teikėjams. Be kitų, naudojame „Google Analytics“ slapukus, skirtus tikslinei reklamai ir rinkti tyrimų ir analizės duomenis iš mūsų internetinių paslaugų svetainių.

 

Trečiosios šalys gali identifikuoti naudotoją pagal trečiųjų šalių surinktus slapukų duomenis. Trečiųjų šalių paslaugoms taikomos jų slapukų ir privatumo politikos nuostatos, todėl „Orion“ neatsako už trečiųjų šalių duomenų rinkimą ir tvarkymą.

 

Jei norite užblokuoti „Google Analytics“ nustatytus slapukus, galite atsisiųsti naršyklės papildinį iš čia: (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en). Taip pat galite naudoti kitus įrankius ir papildinius norėdami blokuoti ir stebėti slapukus.

 

Mes leidžiame socialinės žiniasklaidos papildinius mūsų internetinių paslaugų svetainėje, kad galėtumėte, pavyzdžiui, apsilankyti mūsų socialinės žiniasklaidos puslapiuose ir naudoti mygtukus „Bendrinti“. Šios paslaugos priklauso nuo socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjo paslaugų teikimo sąlygų. Čia galite rasti Paslaugų teikimo sąlygas tokioms paslaugoms kaip „Google“, „Facebook“, „Twitter“ ir „YouTube“.

 

Keitimai

 

„Orion“ pasilieka teisę keisti savo Slapukų politiką, jeigu ją reikės atnaujinti dėl teisės aktų pakeitimų ar kitų priežasčių.